Ettevõttest

HALM pakub kõikvõimalikku ehitusteenust nii äri- kui ka eraklientidele. Teostame nii renoveerimis- ja rekonstrueerimistöid ning oleme valmis ehitama ka uusehitisi. Mahukamate projektide puhul pakume allhanke korras ehitustööde teostamist. Me suudame pakkuda uuenduslikke lahendusi ning kaasaegseid tööstrateegiaid, mis ületavad klientide ootusi.

Peame oluliseks, et ka ehitusteenuste pakkumine on kui klienditeenindus – õnnelik ning rahulolev klient on meie prioriteet.

Me oleme motiveeritud, ambitsioonikad ja alati valmis pakkuma ootustele vastavat ehitusteenust!

Oleme Eesti Ehitusettevõtjate Liidu liige.

Tegevusalad

Üldehitustööd

HALM ehituse meeskonnal on pikaajaline kogemus erinevate üldehituslike tööde teostamisel. Meie kaudu saab tellida põrandate, seinte ning lagede ehitust, avatäidete paigaldust jms. Kirjuta meile oma mõttest ning leiame lahenduse!

Viimistlustööd

Omame erinevaid teadmisi ning oskuseid viimistlustööde alal. Meie tööde alla kuuluvad: krohvimine, maalritööd, plaatimine.

Fassaaditööd

Fassaaditööde puhul oleme valmis teostama fassaadide soojustamist, puit ning -krohvfassaadide ehitust.

Katusetööd

Otsid katusetööde teostajat? Meie kaudu on võimalik tellida plekk- ja kivikatuseid, samuti pakume ka lamekatusetöid ning paigaldame vihmaveesüsteeme.

Eramute ehitus ning renoveerimine

Planeerid maja ehitust? Projekteerime ja ehitame Teile eramu või hoone vundamendist võtmeteni täielikult valmis.

Abihooned, garaažid, terrassid jms

Sina otsustad, mida soovid! Pakume välja kaasaegseid ideid ja lahendusi vastavalt kliendi soovidele.

Betoonitööd

Panustame tugevalt betoonitööde puhul kvaliteedile ja pakume läbimõeldud lahendusi. Teostame vundamentide ning betoonpõrandate ehitust ja teeme müüritöid.

Eritööd

Pakume lahendusi ja teostust ka järgnevate eritööde puhul: küte, vesi, ventilatsioon, elekter. Mahukamate projektide puhul kasutame kvalifitseeritud koostööpartnereid.

Soovid personaalset hinnapakkumist?

Tehtud tööd Küsi pakkumist